Tag Engine
Paragon Teknoloji

Bu sitede Paragon Tag Engine System çalışmaktadır.

Teslimat ve İade Koşulları

Teslimat ve İade Koşulları

1. Satın alınan içerikler www.bilgiiscileri.com üzerinden tedarik edilir. Alıcı içeriği satın aldığında kabul etmiş sayılır.

2. Alıcı, tarafına www.bilgiiscileri.com’dan onay maili gönderilen kadar cayma hakkını kullanabilir. Cayma bildirimi için iletisim@bilgiisicileri.com adresi ve Bilgi İşçileri iletişim bilgilerinden iletişime geçilebilir. Onay maili gönderimleri zamanlamasında Bilgi İşçileri’nin log kayıtları esas alınır.

3. SATICI en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ALICI’ya iade etmekle yükümlüdür.

4. ALICI’ nın satın aldığı içeriğin, yazarın sahiplenmesi (Yazarın içeriği oluşturmaya başlaması) durumunda iadesi kesinlikle yapılmaz. Ancak cayma hakkı süresi içinde yapılan başvurularda ALICI’ya ödemesi 10 gün içinde iade edilir.

5. Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.

CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER:
1. İçerik yazar tarafından sahiplenildikten sonra ve ALICI’ya teslim edilmesinin ardından verilen içerik ve eğitim hizmetleri.

2. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.

CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK DURUMLAR:

1. 14.01.2015 tarihli Resmi Gazete’de İş Yeri Dışında Kurulan Sözleşmeler Yönetmeliği’nin
a ve d bendine göre, tüketici aşağıdaki sözleşmelerde cayma hakkını kullanamaz;

Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler,
Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmelerde.

2. İçerik yazar tarafından sahiplenildikten sonra ve ALICI’ya teslim edilmesinin ardından verilen içerik ve eğitim hizmetleri.

3. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.

Sisteme kayıt gerçekleştiren tüm kullanıcılar işbu sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılır.
Paragon Teknoloji A.Ş. bu sözleşme şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.