Tag Engine
Paragon Teknoloji

Bu sitede Paragon Tag Engine System çalışmaktadır.

Bizi Tanıyın

Neler Yaparız?

Artık hayatın geniş bir alanını kapsayan dijital dünyada, çoğunlukla metinsel ya da görsel içerikler kullanılıyor. Bilgi İşçileri olarak, kullanılan bu içeriklerin doğru bilgiyle ve özgün olarak üretilmesi gerektiğine inanıyoruz. Bilgi İşçileri ekibi pek çok akademisyen, metin yazarı, edebiyatçı, editör ve alanında uzman, kendini ispatlamış kişilerden oluşur. Dolayısıyla bizden web sitesi içeriği, sosyal medya içeriği, konuşma metni veya sadece bir slogan da talep edebileceğiniz gibi, kurumsal olarak ihtiyaç duyduğunuz bir eğitimi veya bilgi verme amaçlı bir makaleyi de talep edebilirsiniz. İş hayatınızda ihtiyacınız olan her türlü içerik sizin için alanında uzman kişilerce hazırlanacaktır. ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 9001 Kaliteli Yönetim Sistemi kapsamındaki belgelerimizle, bilgileriniz bizimle güvendedir. Bu şekilde ülkemizde çok önemli bir boşluk olarak gördüğümüz, nitelikli ve özgün içeriğe kolayca ulaşmanızı hedefliyoruz. Bunu başarmak için Bilgi İşçileri, birçok üniversiteyle de etkileşimli olarak çalışmaktadır. Sizleri de bizimle başarıya ulaşmaya bekliyoruz!

Bilgi İşçileri’ne kayıt olmak için aşağıdaki adımları takip ediniz:

Hesap Oluşturun

Kayıt formunu doldurarak, kolayca hesabınızı oluşturun. Hesap oluşturmanın dışında sosyal medya hesabınızla da kayıt olabilirsiniz.

İçerik Talebinizi Girin

İçerik talebinizi, yönlendirmeleri takip ederek ayrıntılı bir şekilde oluşturun. Talebiniz oluştuğunda tarafınıza bilgilendirme yapılırken, sistemimize eklenen talebinizle ilgili Bilgi İşçileri hızlı bir şekilde çalışmaya başlayacaktır.

Bilgi İşçileri Sizin İçin Çalışsın

Oluşturduğunuz içerik talebi, konu ile ilgili ve bilgi sahibi olan yazara yönlendirilir. En kısa zamanda oluşturulan içerik, editörler tarafından kontrol edilir ve özgünlük testinden geçirilir. Onayınıza sunulan içerik, sizin kontrolünüz sonrasında varsa revize(düzeltme) talebinizin ardından tamamlanmış olur.