Tag Engine
Paragon Teknoloji

Bu sitede Paragon Tag Engine System çalışmaktadır.

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Bu metin, bilgiiscileri.com web sitesinin gizlilik politikasıdır.

www.bilgiiscileri.com

Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu ‘Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu ‘Gizlilik Politikası’nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.


Bilgi İşçileri, bu web sitesine üyeler tarafından eklenmiş olan fotoğraf, video, isim, elektronik posta adresi, telefon numarası, üyelik formunda yer alan bilgiler ve diğer kişisel bilgileri (bu aşamadan sonra bu "Kişisel Bilgiler" olarak adlandırılacaktır) üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.


Kişisel Bilgilere, sadece Bilgi İşçileri yetkili personeli erişebilir. Kişisel Bilgileriniz, şirket yazışmalarında ve sizinle paylaşacağımız elektronik posta ile e-bülten gönderiminde kullanılabilecektir.


www.bilgiiscileri.com'u ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) takip edilmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler, gizlilik koşulları dahilinde, daha iyi hizmet verebilmek, internet sitesinin kullanıcılarına sunduğu deneyimi geliştirmek, içeriği genişletmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliği yaptığımız firmalarla paylaşılmaktadır.


Bilgi İşçileri, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği Kişisel Bilgilerin haricinde üyenin site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlayabilecek. Bu istatistiksel verileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb.) web sitelerini iyileştirmek ve genel olarak üyeleri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilecektir.


Bilgi İşçileri, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez.


Üye bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.


Üyelerin sisteme kaydettiği tüm bilgilere yalnızca üyeler ulaşabilmektedir. Bu bilgileri sadece üyenin kendisi değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.


Güvenlik önlemleri yeterli düzeyde olmasına rağmen, internetin yapısı gereği, Kişisel Bilgiler internet üzerinde dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar Bilgi İşçileri’nin sorumluluğunda değildir.


SSL ve güvenliğiniz, SSL teknolojisi ile satın alma süreci başladığında kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletişim olmakta ve kredi kartıyla ilgili hiçbir bilgi www.bilgiiscileri.com çalışanları ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. "İnternet'te güvenli alışveriş yapmak normal bir restoran ya da benzinlikte kredi kartınızı kullanmaktan daha güvenlidir."


www.bilgiiscileri.com’da kredi kartı numaranız personelce bilinmemekte ve CVV2 numaranız sizin haricinizde kimse tarafından görülememektedir.


Kredi Kartı Güvenliği


Sitemizde kredi kartı ile alışveriş yapılabilmektedir. www.bilgiiscileri.com hiçbir zaman bu numaraları saklamaz, kayıt etmez.


Veri Güvenliği


www.bilgiiscileri.com sizlere internet üzerinden güvenli ve rahat alışveriş ortamı sağlamaya çalışmaktadır. Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. www.bilgiiscileri.com kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.


Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği


www.bilgiiscileri.com’a verdiğiniz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır. Kişisel bilgileriniz konusunda ne kadar hassas olduğunuzun bilincindeyiz. Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmaz ya da paylaşılmaz.


Veri Paylaşımı


www.bilgiiscileri.com yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, verdiği hizmetleri daha verimli kılmak, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar. Ayrıca bu bilgileri www.bilgiiscileri.com tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanabilir.


Güvenli Alışveriş Garantisi


www.bilgiiscileri.com güvenlik sistemleri ile korunmakta; hem www.bilgiiscileri.com hem de alışveriş yapan tüm müşterilerimiz için güvenlik sağlamaktadır.


©bilgiiscileri.com internet sitesinde yer alan internet sayfalarına ilişkin tüm haklar saklıdır.

Sisteme kayıt gerçekleştiren tüm kullanıcılar işbu sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılır.
Paragon Teknoloji A.Ş. bu sözleşme şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.